İslamirap
cinema 4d yunus dersi baştan sona B-261910-%C3%BCye_ol

Sistemden Yararlanmak ve Konuları Görebilmek İçin Lütfen Sisteme Giriş Yapınız!

Dikkat!! Site etrafınfaki erotik reklamlar bizimle alakalı olmayıp forum sitesinin otomatik koyduğu reklamlardır.Üye girişi yapıldıkdan sonra görülmemektedir.

Saygılar....

İslamirap
cinema 4d yunus dersi baştan sona B-261910-%C3%BCye_ol

Sistemden Yararlanmak ve Konuları Görebilmek İçin Lütfen Sisteme Giriş Yapınız!

Dikkat!! Site etrafınfaki erotik reklamlar bizimle alakalı olmayıp forum sitesinin otomatik koyduğu reklamlardır.Üye girişi yapıldıkdan sonra görülmemektedir.

Saygılar....

İslamirap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İslamirap

TÜRKİYENİN İLK VE TEK İSLAMİRAP SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

cinema 4d yunus dersi baştan sona

YazarMesaj
Admin
AdminAdmin
Admin

rep+ :
cinema 4d yunus dersi baştan sona Left_bar_bleue571 / 100571 / 100cinema 4d yunus dersi baştan sona Right_bar_bleue

cinema 4d yunus dersi baştan sona Empty
MesajKonu: cinema 4d yunus dersi baştan sona   cinema 4d yunus dersi baştan sona Icon_minitimePerş. Ekim 16, 2008 8:57 am

Selam arkadaslar,

iki haftadir, zamanim oldukca üzerinde calistigim bir ders var di. Iste o bitticinema 4d yunus dersi baştan sona Smile
Sizler icin hazirladim. Daha dogrusu yeni baslayanlar icin ama deneyimli
kullanicilar da zevk veya zaman öldürmek icin bir göz atabilircinema 4d yunus dersi baştan sona Smile
Umarim hosunuza gider?
Dosyayi indirmeden icindekileri yazayim, sonra bosuna indirdim diye bana kizmayin

Ders: Yunus Dersi
1. Yunusun bastan sona modellemesi
2. Kapla (textür)
3. Isiklandirma
4. Bone ile animasyon
5. ...

Eger yapacak olan arkadaslar varsa, yaptiktan sonra sonucunu buraya aktarirsa sevinirim
Eksikler var ise, bana yazin lütfen.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Corynorhinus arkadasimizin istegi üzerine videolari online olarak da
ekledim ama kalitesi neden se iyi degil (anlamadim ben bunu, ayni
videolar)

icerisinde .txt dosyasi var ondan linkleri "kopy ve past" yaparaktan videolara ulasabilirsiniz
sifreler ayni
Yunus Dersi kücük boyutunu indir ( bosuna tiklamayin link yok )
sifreler ayni
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

veya direk 5 dakikada hazirladigim sayfaya girin ordan tik tik hem izleyin hem indirin
ama sayfaya girdiginizde korkmayin, dedim ya 5 dakikacinema 4d yunus dersi baştan sona Smile se|and|ya
sifreler ayni
Emege saygi gösterelim
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

belirtdigim gibi dersi yükledigim sayfa bedava bir sayfaydi, bu sayfayi
baska bir sirket satil almis! bu arada da siteyi hack lemislercinema 4d yunus dersi baştan sona Smile bütün sayfalar da gitti.

yukaridaki linklerden indirebilirsiniz.

saygilar Serdar

Eklenmiş Resmin önizlemesi

cinema 4d yunus dersi baştan sona Attachment

alıntıdır....................cinema 4d tv
http://islamirap.eniyiforum.net

cinema 4d yunus dersi baştan sona
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cinema 4d basit efeck dersi