İslamirap
ÇOK YALNIZIM B-261910-%C3%BCye_ol

Sistemden Yararlanmak ve Konuları Görebilmek İçin Lütfen Sisteme Giriş Yapınız!

Dikkat!! Site etrafınfaki erotik reklamlar bizimle alakalı olmayıp forum sitesinin otomatik koyduğu reklamlardır.Üye girişi yapıldıkdan sonra görülmemektedir.

Saygılar....

İslamirap
ÇOK YALNIZIM B-261910-%C3%BCye_ol

Sistemden Yararlanmak ve Konuları Görebilmek İçin Lütfen Sisteme Giriş Yapınız!

Dikkat!! Site etrafınfaki erotik reklamlar bizimle alakalı olmayıp forum sitesinin otomatik koyduğu reklamlardır.Üye girişi yapıldıkdan sonra görülmemektedir.

Saygılar....

İslamirap
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İslamirap

TÜRKİYENİN İLK VE TEK İSLAMİRAP SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

ÇOK YALNIZIM

3 posters
YazarMesaj
fubar

rep+ :
ÇOK YALNIZIM Left_bar_bleue1 / 1001 / 100ÇOK YALNIZIM Right_bar_bleue

ÇOK YALNIZIM Empty
MesajKonu: ÇOK YALNIZIM   ÇOK YALNIZIM Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 5:45 pm

~~~ DEDİM Kİ, ÇOK YALNIZIM ~~~

Dedim ki: 'Çok yalnızım.'
Dedi ki: فَإِنِّي قَرِيبٌ 'Ben ki sana çok yakınım.' Bakara-186

Dedim ki: 'Evet biliyorum, sen bana yakınsın ama ben senden uzağım, keşke ben de sana yakın olabilseydim.
Dedi ki:
وَاذْكُر رَّبَّكَ فِي نَفْسِكَ تَضَرُّعاً وَخِيفَةً وَ دُونَ الْجَهْرِ مِنَ الْقَوْلِ بِالْغُدُوِّ وَالآصَالِ
'Rabbini sabah akşam, yüksek olmayan bir sesle, kendi kendine, ürpertiyle, yalvara yalvara ve için için zikret.' Araf-205

Dedim ki: 'Bu da senin yardımını ister.'
Dedi ki: أَلَا تُحِبُّونَ أَن يَغْفِرَ اللَّهُ لَكُمْ 'ALLAH'ın sizi bağışlamasını istemez misiniz?' Nur-22

Dedim ki: 'Tabii ki, beni affetmeni çok isterim.'
Dedi ki: وَاسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ ثُمَّ تُوبُواْ إِلَيْهِ '(Öyleyse) Rabbinizden bağışlanma dileyin, sonra O'na tövbe edin. Gerçekten benim rabbim, esirgeyendir, sevendir.' Hud-90

Dedim ki: 'Çok günahkârım, bu kadar günahla ben ne yaparım?'
Dedi ki: أَلَمْ يَعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ هُوَ يَقْبَلُ التَّوْبَةَ عَنْعِبَادِهِ 'ALLAH'ın, kullarının tövbesini kabul edeceğini ve ALLAH'ın tövbeyi çok kabul eden ve pek esirgeyen olduğunu hâlâ bilmezler mi?' Tevbe-104.

Dedim ki: 'Defalarca tövbe edip tövbemi bozdum, artık yüzüm kalmadı.'
Dedi ki: اللَّهِ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ غَافِرِ الذَّنبِ وَقَابِلِالتَّوْبِِ 'ALLAH aziz ve bilendir, o günahları bağışlayan ve kullarının tövbesini kabul edendir.' Ğafir-2/3.

Dedim ki: 'Bunca günahım var, hangisinin tövbesini yapayım?'
Dedi ki: إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا 'ALLAH bütün günahları bağışlayandır.' Zümer-53.

Dedim ki: 'Yani, yine gelsem, yine beni bağışlar mısın?'
Dedi ki: وَ مَن يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ اللّهُ 'ALLAH'tan başka günahları bağışlayacak olan yoktur.' Ali İmran-135.

Dedim ki: 'Ne kadar güzelsin ALLAH'ım! Bilmiyorum bu sözlerin karşısında niçin böylesine içim içime sığmıyor ve erimeye başlıyorum, seni çok seviyorum.'
Dedi ki: إِنَّ اللّهَ يُحِبُّ التَّوَّابِينَ وَ يُحِبُّالْمُتَطَهِّرِينَ 'Şüphesiz ki ALLAH tövbe edenleri ve temizlenenleri sever.'

Bir de 'İlahım ve Rabbim, benim senden başka kimim var' dedim.
Rabbim de: أَلَيْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ 'ALLAH kuluna yetmez mi?' (Zümer-36) dedi.

Ayrıca;

Dedi ki:
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا اذْكُرُوا اللَّهَ ذِكْرًاكَثِير وَسَبِّحُوهُ بُكْرَةً وَأَصِيلًا هُوَ الَّذِي يُصَلِّيعَلَيْكُمْ وَمَلَائِكَتُهُ لِيُخْرِجَكُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ وَكَانَبِالْمُؤْمِنِينَ رَحِيمًا

'Ey iman edenler!
ALLAH'ı çokça zikredin. Ve O'nu sabah-akşam tesbih edin. Sizi karanlıklardan aydınlığa çıkarmak için üzerinize rahmetini gönderen O'dur. Melekleri de, size istiğfar eder. ALLAH, müminlere karşı çok merhametlidir.' Ahzap-41/43.

---

Dost bulmanın yolu dost olmaktan,
Dost olmanın yolu "insan" olmaktan geçer...

---

insanda zerre kadar olsun "mana" yoksa,
siz onu insan sanip insan demeyin...

---

Kimin himmeti milleti ise O tek başına bir milletdir,
Himmetinizi ALİ(ulu) tutun...
(O yüceler yücesine,yüceliğin kaynağına ve sahibine,El-ALYY İsimli O RAHMAN ve RAHİM'E talip olun.)
Admin
AdminAdmin
Admin

rep+ :
ÇOK YALNIZIM Left_bar_bleue571 / 100571 / 100ÇOK YALNIZIM Right_bar_bleue

ÇOK YALNIZIM Empty
MesajKonu: Geri: ÇOK YALNIZIM   ÇOK YALNIZIM Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 12:44 pm

kardeşim çok güzel Allah razı olsun
http://islamirap.eniyiforum.net
UsT@

UsT@

rep+ :
ÇOK YALNIZIM Left_bar_bleue99 / 10099 / 100ÇOK YALNIZIM Right_bar_bleue

ÇOK YALNIZIM Empty
MesajKonu: Geri: ÇOK YALNIZIM   ÇOK YALNIZIM Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 1:24 am

evet..çok güzel..paylaştığın için sagolasın...

ÇOK YALNIZIM
1 sayfadaki 1 sayfası